Blogger Techmix Özel Şablonu

Techmix Özel Şablonu
Wordpress şablon kodları ile hazırlanmış duyarlı, jQuery slider, açılır Menüler, 3 sütun altbilgi ve Sekmeli Widget ile oluşturulmuş blogger özel şablonu.Şablonun arka plan rengi tonlamalı gri, başlık ve menu çubuğu mavi renk tonları ile sadeleştirilmiş. Blogger blog’lar için tasarlanmış şablonu, çok kısa sürede Türkçe diline çevirerek, menü çubuğunu kendinize göre tasarlayabilirsiniz.Şablon kullanımı hakkında tasarımcının sitesinden gerekli bilgiler verilmesi bir ayrıcalık.
Şablon kullanımı ile ilgili sorun yaşamamanız için birkaç şablon üzerinde yaptığım çalışmalar sonucunda yorumlar kısmından soru sorarak yardım alabilirsiniz.Ayrıca şablonu Türkçeye çevirme, meta etiket ekleme, slider, Linkwithin tarzı şunlarda ilginizi çekebilir vs. gibi kurulum ve sorunları hakkında yazılarımda bahsedeceğim. Artık şablonu sadece kurmak ile kalmayacak sorunlarınızı sabırla birlikte çözeceğiz.Blogger için, özel şablon kullanmak isteyen okuyucu arkadaşlarımın çektikleri zorlukları bilen biri olarak seçtiğim şablonlarda anlatım ve uygulamaların ön planda olması, şablonu kullanacak kişinin zorlanmadan çok kısa sürede tasarımı gerçekleştirmesi benim için büyük önem taşımaktadır. 
Şablonu Göster 

Blogger özel şablon özellikleri :

Şablon ismi : TECHMIX
Yayınlanma tarihi : 18 Ocak 2014

Şablon yapılandırma bilgi başlıkları :

1. Üst gezinti linklerinin yapılandırılması.
2. İçerik Slider yapılandırması.
3. Meta etiketler
4. Favicon
5. Slider yapılandırma
6. Kenar çubuğu reklam banner yapılandırması.
7. Sosyal paylaşım düğmelerinin yapılandırması.
Not : Şablonu kullanmaya karar verdiğinizde indireceğiniz zip dosyasında 2 adet .xml dosyası olduğunu göreceksiniz.Bu dosyalardan slider yazan xml uzantısını kurduğuzda slider’siz bir şablona sahip oluyorsunuz.Template xml yazan dosya ise tam kurulum içermekte. Ayrıca, Blogger özel tema şablon’una slider resmi nasıl yüklenir konusunu inceleyebilirsiniz.
8. Blogger özel şablonu Türkçe’e çevirme yardım bilgisi.
9. Blog’unuzun tema ve tam yedeği nasıl alınır inceleyin.
Farklı görüntülerde tema yüklemek isterseniz, blog’umun sidebar açılır gadged’inde kategoriler sekmesi Şablon etiketine bakabilirsiniz. Blogger özel şablon hakkında beğeni ve sorunlarınızı yorumlarda paylaşın.

Blogger Techtown ve Techmix özel şablon özelleştirme ile ilgili diğer yazılar :