Blogger Sorunlar Köşemiz

Dinamik Blog Sorunların Çözümü
Merhaba arkadaşlar Blogger sorunlar köşemiz kapasiteyi aşmakda bu nedenle sorunlar köşemizi Google Gruplar’a taşıyorum. Yazılan yazılar ile ilgili sorunları/sorunlarınızı, lütfen ilgili yazı altında belirtin. Blog içinde bulamadığınız sorunlarınızı Kurmuş olduğum, Google Gruplarında sorabilirsiniz. GOOGLE GRUP GİRİŞ ; Lütfen giriş yaparak ilgili sorunuzu belirtin.Daha önceki sorunları incelemek için burdan giriş yapınız.
1. Blogger, Blog kullanıcıları sizler için açtığım bu menüde, tüm sorunları tartışarak çözüme ulaştırabiliriz. Dinamik veya Klasik blog hakkında sormak istediğiniz tüm soruları bu menü yazısı altında toplamayı düşündüm.
2. Yorumlar bölümünü kullanarak sorularınızın cevaplarını alabileceğiniz gibi, diğer katılımcı arkadaşların da yazdığı cevaplardan faydalanabilirsiniz. Bu başlık altında, Blogger yardım dosyalarında yer almayan birçok konuya ulaşarak çözüm bulacaksınız. Yorumlarınızda, amacına uygun sorularınızın netlik kazanması ve araştırılabilmesi için blog URL’nizi yazabilirsiniz.
3. Ancak reklam amaçlı yazı yazmaya çalışanlar için bir uyarım olacaktır. Kesinlikle amacı dışında Blog URL’si bırakmasınlar.
4. Amacı dışında yorum bırakanlar için yorum kısmı silinecektir. Bazen uyarılacaktır. Çok ısrar edici yapışkan bir durum alırsa, spam olarak iletileceklerdir. Lütfen temiz bir çalışma için hepimiz bu konuya dikkat edelim.
5. Amacımız, birliktelik sağlayarak blog'larımızı en güzel konuma taşımaktır. Tüm sorunları birlikte çözerek kendi aramızdaki dayanışmayı başarılı hale getirelim.
6. Bu yazımı sayfa olarak açmıyorum. Sayfalarda bazı işlemler kısıtlı olabiliyor. Blog yazısı olarak yayınlayıp, menü olarak blog başlık (header) kısmından göreceksiniz.
Blogger Sorunlar
7. Blog başlık menü kısmında fazla paylaşım yapamadığımdan, aradığınız konuları sağ tarafta, sidebar açılan menüde kategoriler sekmesinden ulaşabilirsiniz.
8. Bu listeye eklemem gereken bir konu varsa lütfen yorumlarda belirtin.
Bu konuyu yazmamda bana ışık tutan +Aheste Beste hanıma ayrıca teşekkür ederim.
Kategoriler

Adsense Makaleleri