Buffer Chrome Uzantısı Yükle

Buffer Chrome Uzantısı
Sosyal medya paylaşımlarınızı, Chrome tarayıcınıza ekleyeceğiniz küçük bir icon uzantısı ile paylaşabilirsiniz. Buffer (Tampon) ismi ile sosyal paylaşım dünyasında ismini duyuran site uygulamalarını çok kısa süre önce bende kullanmaya başladım. Buffer ile tanışmamın özünde, Google Plus da açtığımız Site sayfa paylaşımlarının nasıl yapılabileceği düşüncesi bulunmakta idi. Bu arayış içerisinde Bufferin Google plus sayfa aktivetesini gördüm. Tabi diğer sosyal paylaşım sitelerinin aktiviteleride mevcuttu. Ancak benim düşüncem blog’um için oluşturduğum, Google Plus sayfamda yayınlamış olduğum yazıların otomatikman Google sayfama aktarılmasıydı. Bu düşüncemi Buffer uygulaması ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdim.

Sonuç olarak blog yazımı yayınladığımda Google Plus sayfamda çıkmaya başladı. Sosyal paylaşım sitelerinden Twitter, Facebook, Linkedin App’lerine de izin vererek yayınlarımın oralarda da çıkmasını sağladım. Buffer uygulamaları hakkında, Blog Yayınlarını Google+ Sayfanda otomatik Paylaş ve Buffer Link Hatası Tekrar Gönderme Seçeneği başlıklı yazımda bahsetmiştim.

Addthis Chrome uzantısı kullanıyorsanız, AddThis ayarlar sekmesinden Buffer'i ilave edebileceğiniz gibi, Google Web Mağazasından Buffer Chrome uzantısını da yükleyebilirsiniz. Buffer uzantısını Chrome tarayıcına yüklemek için burdan giriş yapabilirsiniz. Buffer Chrome uzantısını yükle

Kategori Makaleleri

Ne Aramıştınız! ⏩

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Paint Net ile Resim arka plan Görüntüyü Şeffaf Yapma

Windows 10 Denetim Masası Komutlarına Kısa Yoldan Ulaşma

Windows İşletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Arasındaki Fark

Blogger Açılır Menü Oluşturma

Facebook Candy Crush Saga Oyunu Çalışmıyor Çözüm

Paint ile Resim Boyutlandırma Seo

Windows 10 ve 8.1’de Oturum Parolasını Kaldırma

Aynur Nur - Acı Kaybımız

Windows Update 80240016 Hatasını Düzeltme

D-Smart Web İnternet Bağlantı Sorun ve Çözüm Ayarları