Bedava Forum Sitesi Kur (Free Smf)

Yeni kurulmuş smsf forum sitesi görseli
Bedava Forum Sitesi (Free Smf) mi ? Kurmak istiyorsunuz ?
AŞAĞIDA AÇIKLAMASI YAPILAN TÜM BİLGİLERİ OKUYARAK BÖYLE BİR SİTEYE
ÜCRET ÖDEMEDEN SAHİP OLABİLİRSİNİZ..
Siteye girdiğinizde arzu ettiğiniz alan adlarını deneyebilir beğendiğinizi alabilirsiniz.Kendinizi yetiştirin istediğinizde özel alan adı ve host alarak daha özgür bir site hiti ile devam edin.
Site kurmak için verdiğim bağlantı'yı takip edin.

Site giriş Ana Sayfasına bağlanıp inceleyebilirsiniz.
Ben forum sitesi değil daha kolay bir blog nasıl kurarım diye bir isteğiniz olabilir.Yada Google Sites ile site kurmak isteyebilirsiniz.Google Sites ile Sitemizi Kuralım

Guney59 Paylaşım 
FreeSMF. org sunuyor kullanıcılarına ücretsiz SMF forumları. kolay sonra hızlı ve kayıt prosedürü kadar olabilir ve dakikada az çok kendi forumları içinde çalışan, mesajınızı kurulu anında oluşturulacaktır. Her mesaj panosu sürümü son powered by olduğunu SMF temaları preinstalled script ile çok. Biz merkezi sınıf veri dünyada hızlı ve-host sunucularımızda forumlarında güçlü ultra çok muhafaza güvenilir internet bağlantısı, ziyaret sorulardan kadromuz bizim sormak ve destek forumu özellikleri forum kontrol yapabilirsiniz.
Test forumları önce kaydolun! Gel kendi Lütfen buraya oluşturmak sonrası bir fikir edinmesini ve panoları. Ne görüyorsun sen tam olarak ne olsun yapacaksın kaydolun.
forum Unutmayın, test kullanan tek temalar birçok tema (şu anda daha sonra 300 temalar ve daha fazla olan) parçasını her zaman. Gerekir kaydolun özellikleri sırasına tüm deneyim dahil FreeSMF. mesajını org panoları.Bunu forum buradan birkaç nadir 3 karakterli alan seçebilirsiniz 20 farklı etki, herhangi bir alt alan olarak kaydolmuş olabilir görebilirsiniz Forum> Her anında olacaktır yeteneğine sahip kez yedek sınırsız download tam veritabanı, veri çok forum size herhangi asla kaybetmek! için de istek> Her admin forum bizim için ücretsiz olarak etki alanı kendi yaptığı ev sahipliği sunucu, adres yüzden onun ulaşılabilir güzel forum edecektir!Tıklayın kayıt mesajı kendi etkinleştirmek anında yaratma kurulu. kullanıcı adı gibi temel bilgileri, sonra bazı dolgu, şifre ve geçerli bir e-posta iletişim adresi, mesaj panosu anında oluşturulur ve özellikleri yönetici tüm erişimi olacak almak dolu.
Tıklayın Forumlar dizini aktif listesini görmek için tahtaları.Tıklayın Reklam forumları eğer özgür, tüm ana ve FreeSMF istediğiniz için koymak reklamlarınızı.Sayfa görünümü budur arkadaşlar.Kolay gelsin

Formun Üstü Set Up Ücretsiz Forum
Dolgu altında forumda ücretsiz smf forum oluşturmak için. Sizin boardname ad sizin forum url görünmesini istiyoruz. Lütfen onaylamak için ihtiyacınız olacağından geçerli bir e-posta adresi girin.Temel Konfigürasyon İstediğiniz Kurulu Adı kontrol teklik Admin Yapılandırma
Yönetici Adı:
Admin Şifre:
Şifre:
E-Posta Adresiniz:
Kategori:
Yönetim Kurulu Default Dil:
Doğrulama Numarası
bizim tarafından uymak olarak kabul kutusuna kontrol servis şartları
Formun Altı
İşten son durum ve site karşınızda Kolay gelsin…
Sitenin belli bir bölümüdür 3/1 görünümü
Açabileceğiniz dizinler listesi hangisini yapmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz.Dizinler aynı sıralamayı takip etmektedir.Türkçe yapamayanlar için bir seçenektir.

Free smf
Sizlere yardımcı olacak kılavuz resimler
Free smf
1.Üye oluyoruz Yukarıda ben üye oldum örnek;
Free smf
2.Form menusünden Kararttığım alanı Communuity seçiyoruz.
Free smf
3.Smf Supports aşağıda Türkçe dil desdek kısmını seçiyoruz.
Free smf
4.Türkçe bölüm karşımızda istediğinizi açıp konuları inceleyebilirsiniz.
Free smf
5.Örnek mavi tasarım teması işiniz bittiğinde görebileceğiniz bir tema.
Free smf
6.SMF kullanıcı Yardım bölümü sorularını sorabilir, soru bırakabilir, dilediğinizi okuyabilirsiniz.
NOT:Forum yavaş açılabilir sürüm güncellemesi yapmadığımdan
biraz geç açılıyor, ama siz açtığınız forum zaten güncel olacağından sorun olmayacaktır.
Beyeneceğinizi umut ediyorum.Üzerinde daha çalışmalar yapmadım.Belli bir yere kadar getirdim.Eminin sizler bu bedava uygulamadan memnun olursunuz.
Sürüm bilgisi : My Community
Ay Işığı by rallyproco | Powered by SMF 1.1.15.
© 2007, Simple Machines. All Rights Reserved.