Tumblr Blogunuzda Paylaşım Düğmelerini Oluşturun

Tumblr Sosyal Paylaşım Butonları
Tumblr Blog da Sosyal Paylaşım ayarları nasıl yapılır ? Tumblr blogunuzda Paylaşım düğmelerini yapılandırarak okuyucularınızın hizmetine sunmak için yapılacak işlemleri aşağıda inceleyelim. Yaptığımız işlem Pixel temasında uygulanmıştır. Bazı temalarda görsel farklılıklar görülebilir.
1. Tumblr Blogunuza giriş yapıyoruz.
2. Kişileştir sekmesine tıklayın
3. Açılan pencerede Sosyal Paylaşım sekmesine gelin (Dısgus ile başlayan kısım)
4. Sosyal Paylaşım Butanlarını yapılandıran URL’ kısmı kutucuklarının  hazır olduğunu göreceksiniz. Sizin paylaşım yaptığınız paylaşım URL nizi hemen kutuya tıklayarak yazıyorsunuz.
Örnek : Yazılı görülen metin : Twitter URL ( Kutuya yazılacak olan ⇒ )
http://twitter.com/guney59 olarak görülecektir.
5. Sosyal Paylaşım URL’lerinizi tamamladığınızda yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Sosyal Paylaşım Butonlarını görebileceksiniz.
6. Tüm işlemleriniz bittiğinde Tema yazan kısımdan kaydedin. Hemen sonrada kapa tıklamanız yeterli olacaktır. Birçok güzel temaya sahip bir blog olup, incelemenizi tavsiye ederim.Sosyal paylaşım düğme URL'si girilecek olan alan
Herzaman ki gibi yorum yazın demiyorum.Bu defa yorum yazmayın diyorum.
Neden diye şüphe ile düşündüğünüze eminim. Yorum yazdığınızda yorumların blogunuz üzerinde etkileri görürsünüz. Blogunuzun Alexa değerlerindeki değişimleri görürsünüz. Arama motorlarınca yazdıklarınızı görür blogunuza ulaşırsınız. Bu nedenle yazmayın.


Tumblr ile ilgili konular
Tumblr Bloguna Addthis paylaşım butonu ekle
Tumblr Bloguna Alexa trafik Widget ekle
Tumblr Bloguna  LinkWithin ekle
Tumblr Bloguna Histats sayaç ekle


YENİ SİTEME DAVETLİSİNİZ..

Adsense Makaleleri