Google, Marvel Studios'un Yenilmezleri: Son Oyun ve Piksel'i Tanıttı


Thanos gibi bir kötü adamı yenmek ve dünyayı kurtarmak ister misiniz?

Şimdi #teampixel, Piksel kamerada, yaratılmış ve artırılmış gerçeklik kullanarak etrafınızdaki dünyayla yaratma ve oynama gücü veren yaratıcı bir mod olan Marvel Stüdyoları ve Oyun Alanının küçük bir yardımı ile yapabilirsiniz. 


Marvel Studios'un “Avengers: Endgameoyununun 26 Nisan'da çıkması için tam zamanında, bugün beş yeni karakterli Marvel Sinematik Evrenden Playmoji koleksiyonumuza ekliyoruz: War Machine, Thor, Black Widow, Roket ve Kaptan Marvel.


Kahramanlar Oyun Alanında Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Nebula ve Okoye'ye katılıyor, artık fotoğraflarınıza ve videolarınıza etkileşimli karakterleri ekleyerek daha da epik sahneler hayata geçirebilirsiniz. 


ARCore'un hareket takibi, ışık tahmini ve gerçek dünyayı anlama yeteneği sayesinde, Playmoji gerçekçi görünüp hisseder ve yüz ifadelerinize gerçek zamanlı olarak tepki verir.


Oyun Alanının gücünü ortaya çıkarmak için süper kahraman gücüne veya bir zırh takımına ihtiyacınız yok; Marvel Studios'un Avengers: Endgame paketine katılan bir Piksel ve en yeni Playmoji'ye ihtiyacınız var .


Biraz daha eğlenceli olmak için, Pixel 3'ün Yenilmezlerin yanında küçük bir yardıma ihtiyaç duyan bir dünyaya fırlatılması durumunda neler olacağını keşfederek Marvel Sinematik Evrenini yeniden yarattık.
Yani, Thanos'u yenmek için uygun ya da özçekiminizi güçlendirmek için hazırlanıyorsanız, bugün Playground'u kullanarak en sevdiğiniz Playmoji ile birlikte dünyayı kurtarmaya başlayın. Thanos'u sosyal medyada #pixelendgame ile nasıl yeneceğinizi gösterin.

Kaynak:  https://www.blog.google/products/pixel/marvel-studios-avengers-endgame-and-pixel/

Yorumlar

Editörün Seçimi Makaleleri Oku: