Google Chrome Tarayıcı 64-Bit Yazılımına Geçiyor


Bilgisayar işletim sistemi 64-bit sürümünü kullanıyorsanız, büyük bir ihtimal ile Chrome'un 64-bit sürümünü kullanıyorsunuz demektir. bu şartlara uyuyorsanız, Chrome 58 ile birlikte sizi bir sürpriz bekliyor demektir.

Bilgisayarımızda Tarayıcı olarak kullandığımız,çeşitli Google Chrome sürümleri mevcuttur.Bu sürümler hangileridir? Biz hangi sürümü kullanıyoruz? Bilgisayar ve internet kullanan herkes mutlaka bir tarayıcı kullanmak zorundadır. Bende hızlı, sade ve anlaşılır arayüzü ile Google Chrome kullanıyorum. Google arama sonuçlarında, tarayıcı indirmek istediğimizde karşımıza ilk gelen Chrome tarayıcı sürümü indirip kuruyoruz.

İlgili Makale: Google Chrome Tarayıcı Sürüm Bilgileri

Daha iyi bellek yönetimi, grafik performansı ve bazı güvenlik işlevleri için popüler tarayıcının 64-bit sürümünü tercih etmenizde fayda var.


Google tarafından yapılan açıklamaya göre ise yeni yayınlanan Chrome 58 ile beraber 64-bit işletim sistemi kullanan ve 4GB RAM'den fazlasına sahip olanlar, otomatik olarak 32-bit Chrome'dan 64-bit Chrome'a taşınmaya başladılar. Bu sayede sistemi yeterli olanlar, hiçbir şey yapmadan 64-bit sürüme geçmiş olacaklar. Google, 32-bit Chrome'u indirme sayfasından indirmeye sunmaya devam edeceğini söylüyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Paint Net ile Resim arka plan Görüntüyü Şeffaf Yapma

Paint ile Resim Boyutlandırma Seo

Windows 10 Denetim Masası Komutlarına Kısa Yoldan Ulaşma

Blogger Açılır Menü Oluşturma

D-Smart Web İnternet Bağlantı Sorun ve Çözüm Ayarları

Windows İşletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Arasındaki Fark

Blogger Blogspot meta tag eklemek

Blog'a Video Nasıl Eklenir Resimli Anlatım

Windows 10 İşletim Sisteminde Modem Şifresini Bulma

Blogger Dikey Ve Yatay Üç Kategorili Açılır Menü Gezinme Çubuğu Eklentisi