Blogger Thehunter Avcı Özel Şablonu

Blogger Özel Şablon nasıl kurulur
Blogger, TheHunter (Avcı) seyahat anlamına gelen şablon, Wordpress alt yapısı, 1 kenar çubuğu, sabit genişlik, 2 sütun, 4 alt bilgi, widget sekmeli, duyarlı Blogger özel şablonu. Şablon kurulumunda isteğe göre seçim yapabileceğiniz jQuery Slider xml dosyası ile Slider olmadan da kullanabiliyorsunuz. Sağ üst bölümde 468x60 Px. ebatlarında sponsor banner veya Adsense reklam alanı mevcut. Sekmeli widget olarak anılan, bir gadgetten oluşan 3 ayrı gadget kullanımı işlevsel bir seçenek sunuyor.

(Popüler yayınlar, Etiketler veya Kategoriler ve Arşiv dosyalarınız bir gadget içinden yönetiliyor. Bu 3 gadgetin bir yerde olması sidebar alanından bayağı tasarruf sağlamanıza neden oluşturmakta. Blogger blog’lar için tasarlanmış şablonu, çok kısa sürede Türkçe diline çevirerek, menü çubuğunu kendinize göre tasarlayabilir veya şablon kullanımı hakkında tasarımcının sitesinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
Şablon, Meta etiketleri, Slider, açılır menü çubuğu, sosyal paylaşın iconları, Linkwithin uygulamarı hakkında Tema tasarım menüsünde gerekli bilgiler mevcuttur.

Şablonu Göster

Yayınlanma tarihi : 7 Mart 2014
Not : Şablonu kullanmaya karar verdiğinizde indireceğiniz zip dosyasında 2 adet .xml dosyası olduğunu göreceksiniz. Bu dosyalardan Slider yazan .xml uzantısını kurduğuzda slider’siz bir şablona sahip oluyorsunuz. Template .xml yazan dosya ise tam kurulum içermekte.

Farklı görüntülerde tema yüklemek isterseniz, blog’umun sidebar açılır gadged’i kategoriler sekmesi Şablon etiketine bakabilirsiniz. Blogger özel şablon hakkında beğeni ve sorunlarınızı yorumlarda paylaşın.