Mozilla Firefox 33.1.1 Yeni Versiyon

Web internet tarayıcılar arasındaki yarış devam ederken, Mozilla Firefox da tarayıcı sürümünü 33.1.1 versiyonuna yükseltti. Mozilla Firefox sürüm güncelleme sayfasında “Herkes Web’i farklı kullanır. Firefox’u kendi kullanım tarzınıza göre değiştirebilirsiniz. Kullanmadıklarınızı atın, kullandıklarınızı tutun ve istediğiniz yere koyun” slogonu ile söze başlamış bu arada hız kralı unvanını belirtmekte. Ayrıca oyun tutkunları içinde bir mesaj veriyor ;
Son teknoloji ;Oyun oynamayı seviyorsanız, en sevdiğiniz oyunlardan bazılarını artık hız veya performanstan ödün vermeden Web üzerinde oynayabilirsiniz. Firefox, Web deneyiminizin her yönünü hızlandırma çabalarımızın bir parçası olarak, çevrimiçi oyunlara da öncülük ediyor. Peki Mozilla Firefox, Hız sınırlarını nasıl zorluyor inceleyin.
İnternet Explorer alternatifi olan, Mozilla Firefox tarayıcı 2004 yılından beri açık kaynak çalışma ve yeniklerine devam ediyor Google Chrome gibi popüler tarayıcılar arasına girerek kullanıcıları için aranılan tarayıcılar arasında yerini aldı. Google’un da açıkca destek verdiği Mozilla Firefox’u incelediğiniz de Google Chrome tarayıcı ile nerede ise aynı olduğunu tarayıcı kullanımında yabancılık çekilmediğini söyleyebilirim.
Mozilla Firefox’un yeni sürümünü buradan indirmek için sitesine gidebilirsiniz.

Yorumlar