Advanced SystemCare V 6.4.0

Advanced SystemCare
Advanced SystemCare 6 Ücretsiz mi? Advanced SystemCare 6 Ücretsiz, koruma, onarım, temiz PC optimize etmek için tek tıklamay ile tam bir bakım sağlıyor. Dünya çapında 150 MİLYON 'dan fazla indirme ile, bu fantastik, ödül kazanmış, ücretsiz PC onarım yazılımı bilgisayarınız için bir sahip olunması gereken bir araçtır. % 100 güvenli, kullanımı kolay ve adware, spyware veya virüs barındırmayan Advanced SystemCare Free, ÜCRETSİZ!

Sistem Temizleyici ve HızlandırıcıAdvanced SystemCare Free bilgisayarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz en güçlü ücretsiz programlardan biridir. Sistem hatalarını tespit edip onararak bilgisayar güvenliğine katkıda bulunan Advanced SystemCare Free, kişiselleştirilmiş özellikler için hazırlanmış farklı modülleriyle etkili kullanım sağlar.
İçerisinde bulunan 20'den fazla sistem aracıyla bilgisayarın kontrolünü ele almanızı sağlayan program Türkçe dil desteği sayesinde de tercih sebebi. Programla yapabilecekleriniz arasında kayıt temizliği, disk birleştirme, güvenlik analizi, casus yazılım kaldırma, hata onarma, kişiselleştirme sayılabilir. Bilgisayar optimizasyon işlemlerini zorlanmadan, kolay bir arayüz aracılığıyla tek tıklama ile gerçekleştirmek isterseniz Advanced SystemCare Free en yeni sürümüyle sizi bekliyor.

Advanced SystemCare Free 6 Yenilikleri
Kolay kullanım sağlayan yeni arayüz teknolojisiyle sistem kaynaklarını yormadan hızlı başlar ve bilgisayarın kararlı çalışmasını sağlar.
Gerçek zamanlı optimizasyon sağlayan ActiveBoost teknolojisiyle CPU ve RAM kullanımını en verimli hale getirir.
Veritabanını sürekli güncelleyen bulut teknolojisiyle bilgisayarınız hep güvende kalır ve verimli çalışır.
Yenilenen modülleri sayesinde daha güçlü koruma ve optimizasyon imkanı sağlar.
Çalışma ve oyun modları sayesinde bilgisayar kullanımını isteğinize göre optimize edebilirsiniz.
V 6.4.0 | 22.3 MB
Windows 2000/XP/Vista/7/8 destekler
Ücretsiz İndir