Pinterest Pin Nasıl Gönderilir Videolu Anlatım

Pinterest Pin On Gönderimi Videolu Anlatım
Sosyal Paylaşım kanallarına, yakın bir zamanda katılım sağlayan Pinterest, hızla büyümeye devam ediyor. Kısa süre önce sitesini güncelleyerek görünümünde yaptığı değişimle adından bahsetirmeyi başardı. Bu bir manevra mıydı bilmiyorum.Ancak birçok Subdomain blog’ları da bünyesine katmayı başardı. Blog Topluluğu olarak sonuca baktığımızda bizi en çok ilgilendiren, Blog URL adreslerinin Pinterest Profillerinde, görüntülenmesi oldu. 
Bu uygulamanın blog'cular üzerinde etkisi ne diye düşünebilirsiniz ! 
2013 senesi, Google’un yeni yapılanmaya girdiği bir dönemi kapsamaktadır.Kısaca Blog içeriklerinizin, Google Aramalarda daha sık görünümü olacağı anlamına gelmektedir diyebiliriz. SEO konusuna fazla girmeden hemen konumuza geçerek ;

Blog İçerik yayınlarınızı, Pinterest Pin On İconu ile nasıl göndereceksiniz, konusunu sizlere kısa bir video ile anlatacağım. Pinterest pin nasıl kullanılır yazımda videolu anlatımı çok geniş anlattığımdan, bazı Blog yazarlarımız konuyu biraz karmaşık buldular. Bende konuyu basite indirgeyip ;
Pin Nasıl gönderil ? İsmi ile kısa bir video hazırladım. Video içerisinde bulunan açıklamaları kısaca özetlersem neyi anlamanız gerektiği ortaya tam olarak çıkacaktır.

1. Blog yazınızı hazırladınız ve yayınladınız
2. Blog Başlığına tıklayın. Başlık link bağlantı URL’si tarayıcınızda çıksın
3. Blogunuzda yazı içeriğinizi anlatan kısmı seçin
4. Pinterest, Pin On iconuna tıklayın.İçeriğinizde seçtiğiniz kısım çıkacaktır
5. Yeni bir Kategori oluşturabilir veya var olan bir Kategorinizi seçebilirsiniz
6. Pin İt icon'una tıklayın
7. İçeriğiniz Pinterest’e gönderilmiş ve Board (Tahtaya) olarak eklenmiştir.

Tüm yapmanız gereken işlemler bu kadar arkadaşlar. Konu hakkında öneri ve eleştirilerinizi lütfen yorum kısmından belirtin.İzlediğiniz için teşekkür ederim.

Pinterest Pin On Nasıl Gönderilir Videolu Anlatım