Yeni Translate Gadgetini Blogunuza ekleyin


Dinamik blog''lar da uygulamaya alınan Google Translate gadgetinizi hemen blog'unuza ekleyin. Blogger gadget güncellemeleri devam ediyor. Bu yenilikler blog sahiplerini günden güne blog'larına daha da bağlıyor. Google Translate Gadgeti gibi birçok gadgetlerde yavaş yavaş dinamik bloglarımızda yerlerini almaya başladılar. Düşüncem çok geç gelen bir teknoloji bu uygulamalar Dinamik blogger yapılanması başladığında bir bütün halinde yapılmalıydı.

Mesala örnek ; Blogger çalışmalarında kontrol paneline çalışan bir adam resmi koyulabilir. Bu resmi gördüğümüzde en azından bir çalışmanın yapıldığını anlamamıza neden olabilirdi. Çok da zor olmaması gereken bir uygulama. Gbar' da 8 x 8 Piksel ebatlarında favicon benzeri bir iconun olması sizce nasıl olurdu?

Hemen Translate gadgetimizi yapılandırmak için Yerleşim ==>> Gadget ekle tıklıyoruz. Ve şağıda resimde görülen Google Çeviri (Translate) Gadgetimizi ekliyoruz. Ana sayfamızı kaydediyoruz. Başlık resminde gördüğünüz gibi Translate gadgetimiz sidebar (kenar çubuğu) da görülmeye başlıyor.
Google Çeviri gadgeti

Kategori Makaleleri

Ne Aramıştınız! ⏩

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Paint Net ile Resim arka plan Görüntüyü Şeffaf Yapma

Windows 10 Denetim Masası Komutlarına Kısa Yoldan Ulaşma

Windows İşletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Arasındaki Fark

Blogger Açılır Menü Oluşturma

Facebook Candy Crush Saga Oyunu Çalışmıyor Çözüm

Paint ile Resim Boyutlandırma Seo

Windows 10 ve 8.1’de Oturum Parolasını Kaldırma

Aynur Nur - Acı Kaybımız

Windows Update 80240016 Hatasını Düzeltme

D-Smart Web İnternet Bağlantı Sorun ve Çözüm Ayarları