Blogger şablon nasıl kurulur


Şablon nasıl kurulur .Blogunuza (blogger) yeni bir şablon kurmanıza yardımcı olmak için aşağıdaki maddeleri takip edebilirsiniz.. En sevdiğiniz blogger bloğunuzun bu şablonlar sayesinde görünümü değişecek.

1.Seçtiğiniz şablonun Indirme düğmesini tıklayın ve PC dosya [sabit disk] kaydedin.Masa üstünede kaydedebilirsiniz.


2. İndirdiğiniz Dosyayı (ZIP dosyasını) farenizin sağ düğmesine basarak buraya çıkar seçeneğini tıklayın. Dosya masa üstüne çıkarılmış olacaktır. Bundan sonraki aşamada çıkarılan dosyanızı yönetim panelinizden adepte edilmesidir.


3. Giriş Blogger kontrol panelinden giriş yaparak, hangi bloğunuza uygulayacaksanız (tek bogunuzda olabilir) ok tuşu üzerine geldiğinizde diğer seçenekler ifadesi görülür.


4. Tıklayın Şablon (veya Tasarım> HTML'yi Düzenle) kısmını göreceksiniz. Bu kısma geçmeden önce sağ üst köşesine bakarsanız, göreceksiniz Yedekleme / Geri Yükleme düğmesine, mevcut şablonunuzun yedeğini almayı unutmayın.Herhangi bir hatalı işlemde, aynı yolun tersini yaparak şablonunuzu geri yükleyebilirsiniz.


5.Tıklayın Gözat düğmesine, daha önce masa üstüne indirdiğiniz klasöriçinde bir XML dosyası ve TXT dosya veya Internet kısayolu dosyalarını göreceksiniz. Siz sadece XML dosyasını seçiyorsunuz. Ve blogger yönetim paneline yüklüyorsunuz. İşlem bittiginde kaydedin .
Ayrıca okuyun >>  Blogunuzu iki şekilde yedekleyeceğinizi biliyormusunuz ?

Kategori Makaleleri

Bu blogdaki popüler yayınlar

Paint Net ile Resim arka plan Görüntüyü Şeffaf Yapma

Windows 10 Denetim Masası Komutlarına Kısa Yoldan Ulaşma

Windows İşletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Arasındaki Fark

Blogger Açılır Menü Oluşturma

Facebook Candy Crush Saga Oyunu Çalışmıyor Çözüm

Paint ile Resim Boyutlandırma Seo

Windows 10 ve 8.1’de Oturum Parolasını Kaldırma

Aynur Nur - Acı Kaybımız

Windows Update 80240016 Hatasını Düzeltme

D-Smart Web İnternet Bağlantı Sorun ve Çözüm Ayarları