Blog Yazılarınızın Altına Bizi Takip Et Eklentisi

Blogger Yazılarınız altında Bizi Takip Et Eklentisi
Dinamik ve Klasik Blog yazılarınızın altında, Sosyal Paylaşım “Bizi Takip Et” eklentisini hiçbir kod kullanmadan,  URL linklerini değiştirerek, Blog’unuza ekleyebilirsiniz. Uygulamayı bitirdiğiniz de, her yeni yazı yazdığınızda eklenti otomatikman yazı altında çıkacaktır. Aşağıda gördüğünüz bir kodlama değildir. Html editörü ile hazırlanmış, yazı font’unun biçimlendirilmiş şeklidir.
Yazının bu hale gelmesi için, Google Dökümanlar ve Html editörü kullanılmıştır.
Siz sadece çerçeve içindeki yazılanları blog’unuzda anlattığım yere monte ederek
renklerle belirttiğim alanlara kendi linklerinizi yazacaksınız. Txt biçim yazıları da istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
CANLI DEMOSU şu anda izlediğiniz yazının altında görülmektedir.
Blogger Yazı Altında Bizi Takip Et Eklentisini nasıl yapacaksınız
1. Dinamik Blogunuzun yönetim paneline giriş yapın. Blogunuzu seçin.
2. Ayarlar ⇒ Yayınlar ve Yorumlar tıklayın
3. Kayıt şablonunu açın. Kod'umuzu yapıştırmadan önce aşağıda verdiğim, HTML kodu ile yaklaşık 5 tane alt alta kopya yapın.
4. <br>  bu kodu kopyalayın ve alt alta 5 ad yapıştırın.
<br> kodu yazı yazdığınız panelde ekleyeceğiniz kodun bir alt satıra kaymasını sağlar. Bu mesafeyi istediğiniz kadar kod ekleyerek arttırabilirsiniz.
5. Aşağıda verilen yazı fontunu kopyalayın ve <br> ‘nin hemen altına yapıştırıp blog’unuzu kaydedin.
6. Yapılan işlemi görmek için yeni yazı ekmesine tıklayın. Karşınıza biraz önce yapılandırdığınız eklenti gelecektir. Bundan sonra her yazı yazdığınızda bu eklenti otomatikman çıkacaktır.
7. Linkler üzerinde değişim yaparak istediğiniz sosyal paylaşım bağlantısını yapabilirsiniz.
Yukarıda anlatılan konunun daha iyi anlaşılması için video’yu izleyin
<span style="color: red; font-size: large;"><i>Bizi Takip Edin</i></span><br />
 
<span style="font-size: medium;"><i><a href="http://pinterest.com/guney59/" target="_blank">Pinterest</a> <a href="https://www.facebook.com/guney59paylasim" target="_blank">Facebook</a> <a href="https://twitter.com/guney59" target="_blank">Twitter</a></i></span><br />
 
<span style="font-size: xx-small;"></span>&nbsp;<span style="color: #cccccc; font-size: xx-small;">© by <a href="http://guney59.blogspot.com/" target="_blank">guney59</a></span><br />
 
<span style="font-family: Georgia, Times New Roman, serif;"><i><span style="font-size: large;">Aşağıda Yorum ve Sorularınızı Bırakın</span>.
</i></span><br />