İstek hattı

İstek hattına buradan giriş yapabilirsiniz
İstek hattı kategori alanına hoş geldiniz.Bu düşüncenin nerden kaynaklandığı merak edebilirsiniz. Hemen açıklamak isterim.

Düşünün !
Bloglarınıza birçok kişi gelerek yazılarınızı okuyor, bazıları yorum yapıyor, bazılarıda blogunuzu terkediyor. Bu kişiler arsında kendi blogu olan, blogu için daha güzelini yapmaya çalışan insanlar var. Bende öğrendikce en güzelini yapmak isteyenlerden biriyim. Sizde aynı düşüncelerle blogları geziyor, okuyorsunuz.Yapmak istediğiniz veya düşündüğünüz bir konuyu aramak için zaman kaybetmekmemek amacı ile bu alana ,aradıklarını bulamayan ve yardım isteyen insanlara kolaylık olması açısından “İSTEK HATTI”, “(yorum)” kısmını açtım.

Blogger bloglarımız yapı gereği bazı konularımızı sergilememize izin vermiyor.
Örnek : Bir Wordpress gibi Kategori yapısı yok. .Biz de farklı etiketlerle kategori oluşturarak bu açığı kapatıyoruz. Bazen aradığımızı bulamayabiliyoruz.Hatta zamanımız yeterli olmuyor. Çünki yazılarımız ardışık olarak birbirini takip ediyor.
Ve çok önemli bir yazı çok alt sayfalarda kalabiliyor.
Yorumların blogunuz üzerindeki etkileri adlı yazımı okuyabilirsiniz.
LÜTFEN DİKKAT :Yorumlarınızın cevabını otomatik alabilmeniz için, Yorumlarınızda isteklerinizi belirttikten sonra sağ altta bulunan e-posta yolu ile abone ol, yazan kutucuğu işaretleyiniz.İstediğiniz zaman bu aboneliği iptal edebilirsiniz.
Şimdiden yapılan tüm yorumlar için teşekkür ediyorum.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
İstek hattına sağ tarafdaki açılan menüden giriş yapabilirsiniz !
Herhalde konu anlaşılamadı yeni ismi ile "Misafir Hattı" yazarak açtım.Her ikiside, yazıya bağlantı içermektedir.