Internet Download Manager 5.18 TR

Internet Download Manager 5.18 TR
Internet Download Manager 5.18 TR
Lütfen son kısma kadar okuyun....
İnternet Download Manager dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.


Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılım


Burada anlatılanlara kesinlikle uyulması gerekmektedir.İyice okuyun lütfen.

İnternet Download Manager 5.18 Deneme sürümü. Download Manager yazının sonunda verilen linkten 5.18 ve dosya indirin. Şimdi işin önemli kısmına geliyoruz. İlk olarak proğramı yüklemek için internet bağlantısını kesin.Download Manager 5.18. aşağıdan indirin ve dizine yükleyin.Zaten yolu kendisi bulacaktır.
C :/ Program Files / Internet Download Manager /
Tebrikler başarılı bir şekilde Internet Download Manager 5.18. yüklediniz.Talimatları izleyin.Güncelleme yapabilirsiniz.Tamamen bedava........
Download: Internet Download Manager 5.18