Blog sayacı nasıl eklenir

Toplam sayfa görünümü
Toplam Sayfa Görünümü gadget'i ekleme ; Herkesin bildiği bir konu olan ancak bilmeyen blogcular için blogunuza gadget yardımı ile sayaç nasıl eklenir kısaca bahsedelim.Henüz blogunu yeni kuran birçok arkadaşın uygulamayı bilmediğinden bloguna nasıl gadget eklemesi gerektiği bilmemesi çok doğaldır. Bazen çok kolay olan konular nasıl yapıldığını bilmediğimizden çok zor bir konu haline dönüşebilir.Şimdi basit adımlarla gadgetinizi ekleyelim.
Lütfen basit adımları takip edin.;
Tasarım >>Yerleşim>>Gadget ekle>> yolunu takip ediyoruz. Gadget şablonumuz açılmış durumda iken Toplam Sayfa Görünümü'nü seçiyoruz.

Yukarıdaki 4 şeçenekten beğendiğinizi işaretleyip sayacı hareketlendir seçeneğini de seçerek tamama tıklayınız. Gadgetinizin seçimi bitti. Yerleşim kısmında faremiz ile bırakmadan sayfada nereye koymamız gerekiyorsa konumlandırıyoruz. Yaptığımız işlemleri kaydet ve ana sayfamıza dönüyoruz. Henüz blog'unuz yeni olduğundan sayacınızdaki rakamlar gözükmeyebilir. Yazı yazdıkca ve okuyucu kitleniz sayfalarınızı okudukca sayacınız ilerleyecek ve istatistikleri de almış olacaksınız.

Kategori Makaleleri

Bu blogdaki popüler yayınlar

Paint Net ile Resim arka plan Görüntüyü Şeffaf Yapma

Windows 10 Denetim Masası Komutlarına Kısa Yoldan Ulaşma

Windows İşletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Arasındaki Fark

Blogger Açılır Menü Oluşturma

Facebook Candy Crush Saga Oyunu Çalışmıyor Çözüm

Paint ile Resim Boyutlandırma Seo

Windows 10 ve 8.1’de Oturum Parolasını Kaldırma

Aynur Nur - Acı Kaybımız

Windows Update 80240016 Hatasını Düzeltme

D-Smart Web İnternet Bağlantı Sorun ve Çözüm Ayarları