Dinamik blogunuzda farklı paylaşım eklentisi kurun

 Addthis
Dinamik bloglarımızda paylaşım için 3 seçenek bulunuyor. Bunlar +1 , tweet, beğen butonları.Dinamik bloglarımızdaki html şablonuna kod eklememiz mümkün değil. JS kodlarını dinamik bloglarımız kabul etmiyor. Ne yapmalıyız, diğer paylaşımlarımız için hangi yolu izlemeliyiz. Kendi blogumda izlediğim bir yolu sizlerle paylaşmak istedim. İçinizde bu yolu izleyenler mutlaka vardır.Bilmeyenlerinde birkaç adımda bu yolu izleyerek birçok sosyal paylaşım alanlarında bloglarını paylaşmasını sağlayacak bir eklenti.
Aslında hergün gördüğümüz ama ne işe yaradığına bakmadığımız bir eklenti.İsmini söylediğimde mutlaka sizde tanıyacaksınız.Bu eklentinin tarayıcıda kullanım amaçlı adı Addthis eklentisi.Bu eklentiyi 2 şekilde kullanabiliyoruz.
1. Bloglarımızda HTML şablonumuza ekleyerek.
2.Tarayıcımıza bu eklentiyi kurarak.
Biz Dinamik Bloglarımızda HTML şablonlarını açamadığımızdan bu eklentiyi kuramıyoruz. Bu nedenle 2. yolu deniyoruz. Yani eklentiyi tarayıcımıza kuracağız.
Örneğin : Chrome tarayıcımız için Chrome web mağazasına gidiyoruz addthis eklentisini yüklüyoruz.

 Addthis
Eklenti sizden yüklemek için izin isteyecek kabul edin tarayıcınızın sağ üst kısmına yüklensin.Eklentinin diğer fanksiyonlarından istediğiniz kadar paylaşım çevrelerini kurabiliyorsunuz.Ayrıca blog sayfasında farenize sağ tıkladığınızda translate özelliğide mevcut.İstediğinizde tıklayarak çeviri yapabiliyorsunuz.Kullanışlı bir eklenti tavsiye ederim.

Kategori Makaleleri

Ne Aramıştınız! ⏩

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Paint Net ile Resim arka plan Görüntüyü Şeffaf Yapma

Windows 10 Denetim Masası Komutlarına Kısa Yoldan Ulaşma

Windows İşletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Arasındaki Fark

Blogger Açılır Menü Oluşturma

Facebook Candy Crush Saga Oyunu Çalışmıyor Çözüm

Paint ile Resim Boyutlandırma Seo

Windows 10 ve 8.1’de Oturum Parolasını Kaldırma

Aynur Nur - Acı Kaybımız

Windows Update 80240016 Hatasını Düzeltme

D-Smart Web İnternet Bağlantı Sorun ve Çözüm Ayarları