Yeni Google Sites'e şimdi Özel HTML JavaScript ve CSS Kodları yerleştirin


Uzun bir bekleyişten sonra Yeni Google Sites web sitenizde Twitter Zaman Çizelgeleri, Facebook Butonları, Bülten kayıt formları ve daha fazlasını eklemek için kendi özel kodunuzu Yeni Google Sites'e yerleştirebilirsiniz.


Google!un yeni başlattığı kod ekleme "HTML JavaScript ve CSS Kodları" uygulamasına Yeni Google Sites web sitenizde devam edebilirsiniz. Yeni kod ekleme özelliği, kısa zamanda dahada geliştirileceği kesin.
Not: 
→ Katıştırılmış kod, site aramasında dizine eklenmez.
Siteler gömülü kodu bir iframe'de görüntüler; bu nedenle kod sayfanın URL'sini almaya çalışırsa, sitenin sayfa URL'si değil iframe URL'si elde edilir.
→ Beklediğiniz önizlemeyi görmüyorsanız, önizlemenin üzerine yerleşen kodu düzenle düğmesini (kurşun kalem gibi görünüyor) kullanın ve sorunu düzeltmek için kodu düzenleyin.

Yeni Google Sites Özel Kod ekleme Talimatlar:

1. Yeni Google Sites web sitenize giriş yapın.
https://sites.google.com/new
2 Kod ekleyeceğiniz alana tıklayın. Daire şeklinde seçenekleri göreceksiniz. 
Yeni Google Sites Uygulama Araçları penceresi

3. Yerleştir ismine ( > < ) tıklayın.
4. Açılan pencerede Kodu Yerleştir sekmesine tıklayın ve Ekleyeceğiniz kodları yapıştırın. Ekle isme tıklayın.
5. Beklediğiniz önizlemeyi görmüyorsanız, önizlemenin üzerine yerleşen kodu düzenle düğmesini (kurşun kalem gibi görünüyor) kullanın ve sorunu düzeltmek için kodu düzenleyin. 
Tüm işiniz bittiğinde web sitenizi önizleme yapın ve sonra yayınlayın. Nasıl olduğunu mu merak ettiniz? Buradan inceleyebilirsiniz. Sayfanın alt kısmına bakın.
→ https://sites.google.com/view/adnanguney/ana-sayfa

Sonuç, Abone Ol eklentisi

Yorumlar