Google Chrome Tarayıcı Uygulamasına Windows Msn Sitesini Ekleme

Chrome Tarayıcı Uygulamasına Windows Msn Sitesini Ekle
Microsoft Windows işletim siteminde kullanılan hangi tarayıcı olursa olsun, iki farklı tarayıcı açmadan Chrome tarayıcı uygulamanızda Windows Msn Site sayfasını açarak tek tarayıcı ile çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Windows işletim sistem kurulumu ile birlikte otomatik yükleme yapılan Web tarayıcınız haricinde Google Chrome’un güvenli ve hızlı tarayıcısını kullanıyor olabilirsiniz. Ancak farklı tarayıcılardaki site bilgilerine ulaşmak için tek tarayıcı kullanmak işlemlerinizi hızlandırıp size kolaylık sağlayacaktır. Google Chrome gibi tek tarayıcıda birçok site işlemlerinize ulaşmak için, Chrome uygulamanıza siteleri nasıl ekleyeceksiniz bu basit adımları aşağıda inceleyerek sizde Chrome tarayıcı kullanımın keyfini çıkarın.

Chrome Tarayıcı Uygulamasına Windows Msn site kısa yolunu ekleme :

1. Windows Msn Ana sayfası için, aşağıda verilen bağlantı link’ini, Chrome tarayıcınızda açın.

http://www.msn.com/tr-tr

Windows Msn Ana sayfa görünümü ;
Windows Msn Ana sayfası
2. Chrome tarayıcı arama link penceresinde bulunan, sayfa icon’unu fareniz ile tutup masa üstüne atın. 
Chrome tarayıcı site sayfa icon’unu masa üstüne atın ;
Windows Msn site sayfa icon’unu
3. Google Chrome uygulaması açın. Google Chrome Uygulamalar Nerededir?
5. Tarayıcı başlığını küçültün ve Masa üstüne biraz önce attığınız, Windows Msn sayfa icon’unu fareniz ile tutup sürükleyerek Google Chrome uygulama içine bırakın. 
Windows Msn icon’unun Chrome uygulamasına ekledikten sonraki görünümü 
Chrome uygulamasına Msn icon’unu ekle
Google Chrome tarayıcı uygulamanızda artık Windows Msn icon’un olduğundan mevcut Chrome tarayıcınızdan çıkmadan Windows Msn sitesine bir tıklama ile giriş yapabilirsiniz. Google Chrome uygulamaları hakkında daha fazla makale bilgileri.