Yeni Siteme Davetlisiniz (adnanguney)

Siteme Davetlisiniz (adnanguney)
Merhaba arkadaşlar.Guney59 Paylaşım Blog’umdan sonra yeni kurduğum www.adnanguney.com adlı sitemi sizlere tanıtmak istiyorum. Blog paylaşımlarıma devam ettiğim gibi diğer sitemde de paylaşımlarımı devam ettiriyorum.16 Mayıs 2013 de sabah 05,00 de kurduğum sitem, Alexa Dünya sıralaması 27 milyonla başladı. 27 Mayıs 2013 tarih itibari ile bu sıralama 4,5 milyonlar ile devam ediyor. Sitenin alt yapısı Wordpress olup, çok hızlı ve hatasız bir şekilde çalışıyor. Alan adı, Host,Tema gibi işlemlerimi bitirdim. Tabi tüm bu işlemler cebinizdeki paraya biraz kıymanıza bağlı. Kendinize ait bir sitede çalışmanın zevki çok daha farklı imiş. İstediğiniz eklenti ile çalışabiliyorsunuz. Hiçbir kısıtlama olmadan, hızlı ve güvenli. (Tabiy ki para gücü ile oluşan bir durum bunar)

Wordpress kullananlar eklentileri çok iyi bilirler. Eklentiler aynı bizim bloglarda kullandığımız gadget’lere (widget) benzemektedir. Yaklaşık 5 yıldan fazla bir zamandır site ve bloglarla uğraşmaktayım. Birçok arkadaşım bana neden artık bir site kurmuyorsun dediklerinde gülüp geçiyordum. Ama gerçekten kendinize ait bir site kullanmanın farklı bir yaşam olduğunu sitemi kurduğumda anladım. Sizlerinde kendinize ait bir siteniz olmasını temenni ederim. Ama yinede Blogger'dan vazgeçmemeninizi öneririm.

Site kurmak isteyen arkadaşlar talep ettikleri takdirde domain,tema, host (barındırıcı) gibi faktörlerde yardımcı olabilirim. Tüm işlemlerimi şu anda NetworkDizayn kurucusu ve sahibi +Fatih Korpe beyle beraber yürütmekteyiz.