Blogger Blog ana sayfasında kayıtlı yayın miktarı kadar içeriğin görülmemesinin nedenleri!

Blogger, blogunuzun düzen ayarlarını yaptığınız halde, Yeni veya eski blogger blog kullanıcıları, bir müddet sonra Blogger Sayfa Başına Doğru Yayın Sayısını göremeyebilir. İşte bu durumun nedenleri ve çözümleri.
Blogger'un "Yayınlar, yorumlar ve paylaşım ayarları" sayesinde, Ana sayfadaki kayıt sayısıSayfa başına görüntülenmesi gereken mesaj sayısı, Resimlerin görünümü, Paylaşım ve yorum pencereleri gibi ayarları yapılandırabilirsiniz. İlgili adımlar. Blogger kumanda paneli → Düzen → Yayınlar, yorumlar ve paylaşım, aşağıda çerçeve içine alınmış her bir kategori niteliğindeki başlık isimleri alt seçeneklerden düzenleme yapabilirsiniz.
Benzer makale: 
Blogger Ana Sayfa Yayın Kayıtları Görülmüyor Sorunu

Ancak! bazen Blogger temanızın varsayılan şablon kodlaması, bu ayarı görmezden gelerek, ana sayfada, sayfa başına çok az yayınınızı gösterebilir.
Bu ve benzeri sorunlar için;
Blogger, blogların yükleme sürelerini kısaltmak için " otomatik sayfalandırma " adlı bir mekanizma geliştirdi . Bu mekanizma, sayfanın yüklenmesi zor olduğunu algılarsa, sayfa başına daha az Blogger girişi göstermektir.

Bu otomatik sayfalamayı önlemek için Blogger blog'unuzun yükleme süresini azaltmayı deneyebilirsiniz, bazı öneriler şunlardır:
1. Uzun yazılarınızdaki Blogger "Atlamadan Sonra" özelliğini kullanın (daha fazlasını okuyun)
2. Görüntü boyutlarını azaltın / görüntüleri optimize edin.
Photoshop, GIMP veya ücretsiz çevrim içi görüntü optimizasyon hizmeti gibi bir yazılımı kullanabilirsiniz.
3. Gereksiz araçları temizleyin.
Blogunuzda birçok widget kullanmayın. Daha fazla probleme neden olur.

4. Hazırladığınız makalenizde "geniş boyutlarda resim" veya çok fazla resim kullanmayın. 
Not: Çok fazla büyük boyutlarda makale yazan blog kullanıcılarının ana sayfadaki yayınlarının 5/8 adeti geçmediğini göreceksiniz. Belirlenen yayın sayısının görülmemesinin başlıca nedenlerinden biridir. Sağlıklı SEO dostu blog kullanmak belirtilen değerlere uyum sağlamak ile gerçekleşebilir. Konu hakkında sorularınız varsa aşağıda belirtilen yorum pencerelerini kullanarak gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Editörün Seçimi Makaleleri Oku: