Googledan Bilgi Kaldırma (Önem Derecesi Yüksek)

Blogger-Site Bilgi Kaldırma
Blogger, Site ve Kişisel profil bilgileriniz birisi tarafından ele geçirildi acil yardıma ihtiyacınız var ne yapmanız gerekiyor? Lütfen bu yazıyı bir yerde saklayın. Günlük yaşantımızda bazı konular çok güvenli olsada, kendinizin yapacağı hatalar nedeni ile güvensiz bir durum yaşayabilirsiniz. Güvenlik sistemi, kurallara uyduğunuz süreç içinde geçerliliğini korur. Bilmeden yaptığınız herhangi bir yanlış uygulama veya sistemden kaynaklanan teknik bir sorun sonucu bazı bilgilerinizin ele geçmesine neden olabilir. Bu bilgileri ele geçiren kişi sizi web’den yok etmek için herhangi bir nedenden dolayı kullanmak isteyebilir.

Blog veya siteniz hakkında dolandırıcı, yasa dışı gibi ifadeler kullanarak, bir karalama politikası tatbik edebilir. Bu tür davranış sergileyen konuları Google içerik politika ve kriterleri de tasvip etmez onaylamaz. Google, Web Yönetici Araçları ve Google, Blogger Forumları bu tür bilgi almak için en kullanışlı ve emin yerdir.
Google’dan kişisel bilgilerin kaldırılması için acil olarak kullanabileceğiniz Google'dan bilgi kaldırma yardım formunu kullanabilirsiniz.

Blogger forumlarına giriş yaptığınızda sorularınızın çok kısa zamanda cevaplandığını göreceksiniz. Google'dan bilgi kaldırma Formunda, formun nasıl doldurulacağı yapılan açıklamayı aşağıda veriyorum.


(URL bulmak için öğrenin) kişisel bilgileri görüntüler web sayfasının URL * (Bu alana blog yazı URL niz yazılacak…)Sosyal güvenlik veya devlet kimlik numarası * gösteren Google arama sonuçları sayfasının URL'sini
Eğer webmaster veya site sahibi temas ettiniz mi? Onlarla temasa geçmek hakkında daha fazla bilgi edinin. Onay kutusunu işaretleyin
Kişisel bilgilerinizi * görüntüler web sayfası için WHOIS sayfanın URL'sini? (Blog Ana Sayfa URL’si) (http://isim.blogspot.com/)Sosyal güvenlik veya resmi kimlik * yayınladı Ülke Türkiye
Bu site * (Kimlik numaranızın son 4 rakamı görünür olarak sosyal güvenlik veya devlet kimlik Son dört karakter (1452)

Açıklama yapılan, Blogger forumlarındaki forum girişini de inceleminiz de fayfa var. Google From İçerik Çıkarma . Yukarıdaki bilgiler, umarım size yardımcı olmuştur.