Chrome Sayfanıza site iconu nasıl eklenir


 chrome sayfa içerikleri
Chrome tarayıcınıza site iconlarını ekleyerek sitelere bu kısa yollarla ulaşabilirsiniz. Google'un Chrome tarayıcılarında sayfa içeriklerine ekleyeceğiniz iconlarla, sitelere kolayca ulaşabileceğinizi biliyormusunuz? Bu işlem aynı yer imlerinden tıklayarak sitelere giriş yapmaya yarayan işlemin farklı bir kullanımı. Örneğin, Facebook, Chrome web Store, Wordpres.com, Picasa, Google Play, Fizy, You Tube, Google Dökümanlar, Google Sites ve mağazada istediğiniz bir uygulamayı tarayıcınıza ekleyerek yada sayfaya ekleyerek sayfa aralarında tek tıkla gezerek siteye ulaşma imkanı saglayabilirsiniz.

Bir diğer özelliği ise istediğiniz sırayı tutup, taşı mantığı ile sıralama yapmanız mümkün. Tüm bu işlemleri yapabilmeniz için Google hesabınızın olması gerekmekte olduğunu unutmayın. Google Chrome en etkin kullanmak için google hesabınızla giriş yaptığınızda yukarıda anlattığım uygulamalara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Diğer tarayıcılarınızdaki yer imlerini ayarlar kısmındaki kişisel ögeler kısmından senkronize edebiliyor, tarayıcınızı sildiğiniz de yada yeniden kurduğunuzda Google hesabınız ile giriş yaptığınızda senkronize et kısmına tıklamanız yeterli.

Tüm yer imleri aktarılmaya başlayarak karşınıza yaptığınız ayarlarla gelmiş oluyor. Tüm işlemler 10 sn bile sürmüyor. Bu kadar kolay, sade, hızlı ve güçlü bir tarayıcı kullanmayı kim istemez ki ?
Gelelim sayfamıza site iconlarını adapte etmeye;
Aşağıda sıraladığım isimleri Google Web Store ulaşarak eklentileri yükle'ye tıklamanız yeterli. Aşağıda yazdığım link başlıklarını sırası ile tarayıcınıza yükleyebilirsiniz.
Facebook, Wordpres.com, Picasa, Fizy, YouTube, Google Drive, Google Sites , Alexa vs. gibi.

Kategori Makaleleri

Ne Aramıştınız! ⏩

Daha fazla göster

Bu blogdaki popüler yayınlar

Paint Net ile Resim arka plan Görüntüyü Şeffaf Yapma

Windows 10 Denetim Masası Komutlarına Kısa Yoldan Ulaşma

Windows İşletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Arasındaki Fark

Blogger Açılır Menü Oluşturma

Facebook Candy Crush Saga Oyunu Çalışmıyor Çözüm

Paint ile Resim Boyutlandırma Seo

Windows 10 ve 8.1’de Oturum Parolasını Kaldırma

Aynur Nur - Acı Kaybımız

Windows Update 80240016 Hatasını Düzeltme

D-Smart Web İnternet Bağlantı Sorun ve Çözüm Ayarları