Advanced SystemCare 7 Ücretsiz

Advanced 7 Ücretsiz
Advanced SystemCare 7.1.0 Ücretsiz koruma, onarım, temiz Pc Optimize etmek için tek tıkla ile tam bir bakım sağlıyor. Bilgisayarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz en güçlü ücretsiz programlardan biridir. Sistem hatalarını tespit edip onararak bilgisayar güvenliğine katkıda bulunan Advanced SystemCare Free, kişiselleştirilmiş özellikler için hazırlanmış farklı modülleriyle etkili kullanım sağlar.
İçerisinde bulunan 20'den fazla sistem aracıyla bilgisayarın kontrolünü ele almanızı sağlayan program Türkçe dil desteği sayesinde de tercih sebebi. Programla yapabilecekleriniz arasında kayıt temizliği, disk birleştirme, güvenlik analizi, casus yazılım kaldırma, hata onarma, kişiselleştirme sayılabilir.
Advanced SystemCare Free 7.1.0 Yenilikleri :
Kolay kullanım sağlayan yeni arayüz teknolojisiyle sistem kaynaklarını yormadan hızlı başlar ve bilgisayarın kararlı çalışmasını sağlar.Gerçek zamanlı optimizasyon sağlayan ActiveBoost teknolojisiyle CPU ve RAM kullanımını en verimli hale getirir.Veritabanını sürekli güncelleyen bulut teknolojisiyle bilgisayarınız hep güvende kalır ve verimli çalışır.Yenilenen modülleri sayesinde daha güçlü koruma ve optimizasyon imkanı sağlar.Çalışma ve oyun modları sayesinde bilgisayar kullanımını isteğinize göre optimize edebilirsiniz.
V 7.1.0 | 33.7 MB
Windows 2000/XP/Vista/7/8 Destekler
Ücretsiz kendi sitesinden İndir

Guney59 Paylaşım Blog'una 30 Aralık 2013 tarihinde yazar Adnan Güney tarafından yazılmıştır.

Yorumlar