Kayıtlar

Temmuz, 2015 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Microsoft Windows 10 Yükseltme Dağıtımı Başladı

Resim
Microsoft Windows 10 işletim sistemi, 29 Temmuz 2015 tarih ve gece 22.00 de, yükselme dağıtım işlemine başladı. Windows 10 işletim sistemini bilgisayarınıza nasıl yükleyeceksiniz adım adım inceleyelim. Tatilde olduğumdan 29 Temmuz 2015 tarih ve gece 22.00 de, fark ettiğim windows yükselme işlemi için herhangi bir posta iletisi yapılmıyor. Bilgisayarınızın araç çubuğunda bulunan Windows 10 icon’unu ile kurulum işlemi başlatılıyor. Windows işletim sistemi için daha önceden başvuru yaptı iseniz başlat çubuğunuzda bu icon’u görebilirsiniz.Windows 10 kategorisindeki diğer makaleler ; Windows 10 işletim sistemini yükseltmek için uygulama adımları :1. Bilgisayarınızın başlat araç çubuğunda bulunan Windows icon’u üzerinde iken maus'a sağ tıklayın.
2. Windows Update’e Git seçeneğine tıklayın.
3. Açılan pencerede, 1986,5 MB olarak belirtilen Windows 10’a yükselt seçeneğini göreceksiniz. Amacımız hemen yükseltmek olduğuna göre, Başlarken seçeneğini tıklayarak açın. 4. Sizi ; Microsoft Windows iş…

Google+ Fotoğraflar Kapanarak Google Fotoğraflar Olarak Çalışacak

Resim
Google, Blog, Web site ve kişisel olarak paylaştığınız Google+ Fotoğraflar servis hizmeti kapatarak, görevini Google Fotoğraflar uygulaması olarak değiştiriyor. Sınırsız HD fotoğraf ve video depolama alanı sunan Google Fotoğrafların yeni uygulaması ile Google görsel içerikleri depolama konusunda oldukça önemli bir adım attığını Android ve İos uygulamalarıyla da kullanıma başladığını söyleyebiliriz. 

Yeni uygulama Google+ Fotoğraflar uygulamasından bağımsız olarak kullanıma sunulmuş olup, 1 Ağustos 2015 tarihinde tamamen kaldırılarak yerini Google Fotoğraflar uygulamasına geçilecek.

Aşağıda yeni Google Fotoğraflar uygulamasının tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Everest Ultimate Edition v5.50.2127 Türkçe Ücretsiz İndir

Resim
Everest Ultimate Edition bilgisayar işletim sistemi, donanım, yazılım ve sisteminiz hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alıp, html formatında kaydedebileceğiniz bir yazılımdır. Everest Ultimate Edition yazılımı artık farklı bir isimle “Aida64” anılmakta ve ücretli olarak satışı yapılmaktadır. Everest Ultimate Edition yazılımı, bilgisayarınızın tüm sistemi hakkında bilgi alabilir, bu bilgileri html formatında kaydedebilir, yazıcınızdan çıktısını alabilir veya bilgi ve yardım amaçlı herhangi birine e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı, monitör, klavye, fare ve birçok aygıt hakkında oldukça ayrıntılı bilgi sağlayabilirsiniz.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.

Everest Ultimate Edition yazılımı taşınabilen bir program olduğundan USB falsh disk’inize de kopyala…

Blogger Şablonunda Mobil Görünüm Ayarı Kapatılırsa Ne Olur?

Resim
Blogger şablon kodlarında istemci tarafından biçimlendirilen Mobil ayarlar kapatılıp, etkisizleştirildiğinde blog’unuzda ne gibi değişimler yaşarsınız adım adım inceleyin. Google Arama sonuçlarında web sitenizin Mobil görünümünü düzenleyen Css ve Html kodları Google sunucularında (istemci) Blogger ürünü için barındırılıp, Blogger geliştiricileri tarafından yönetilir. Her ne kadar Blogger, Blogspot uzantılı blog şablonlarımızda kodlar üzerinde değişiklikler yapılsa da birçok kodlama sunucu istemci tarafından izin verildiği sürece kullanılabilmektedir. Google istemci tarafındaki, sunucularda saklanan asli Blogger kodlaması dışında eklenen sakıncalı bir kod iletisi “BX” hata şeklinde bir uyarı vererek blog yöneticisini uyararak, hata anında ne yaptığınızı soran bir ileti kodu alırsınız. Geri bildirim ile bu hata kodlamasını bildirerek hatanın düzeltilmesini sağlamakla beraber yapılan bu işlem aynı zamanda sunucu güvenliği için de değerlendirilir.
Bu nedenle, Blog şablon kodlamasında 2 ad.…

Chrome 44.0.2403.89 m Sürüme Güncellendi

Resim
Google Chrome tarayıcı 44.0.2403.89 m ( 32-bit ) yeni sürüme güncellendi. Daha hızlı ve kararlı sürüm olan, Google Chrome tarayıcı güncellemenizi kontrol ederek bilgisayarınızı güncel tarayıcınızı beklemeden güncelleyin. Bilgisayarlarınızda sorun yaşıyor iseniz temiz bir kurulum yapabilmek için tüm tarayıcıları kapatın. Gerekirse bilgisayarın görev yöneticisini başlatın. İşlemler seçeneğine bakıp Chrome tarayıcının çalışıp çalışmadığını kontrol edin. 
Arka planda çalışmıyorsa, eski sürümü kaldırıp yeni kurulum aşamasına da geçebilirsiniz. Chrome tarayıcınızın hangi sürüm ile çalıştığını anlamak için, sağ üst 3 çizgili Chrome özelleştir ve kontrol et icon’una tıklayın ve Google Chrome hakkında seçeneğini açtığınızda hangi sürümde olduğunuzu görebilirsiniz. Güncelleme otomatikman gerçekleşir.
Ayrıca okuyabileceğiniz makaleler :Chrome Tarayıcıda Hangi Eklentiler Yüklü
Google Chrome Tarayıcı Sürüm Bilgileri

Microsoft Office için Google Drive eklentisi

Resim
Bilgisayarınızın Windows işletim sisteminde yüklü olan, Word, Excel, PowerPoint gibi Microsoft Office belgelerinizi, Google Drive’in yeni eklentisi ( plug-in ) ile artık açıp kullanabileceksiniz. Microsoft Office belgeleriniz için, Google Drive eklentisini yükleyerek bilgisayarınıza yeni boyutlar kazandırmaya başlayın. Microsoft Office, Word, Excel, PowerPoint gibi belgelerinizi Google Drive depolama alanını kullanarak açmak için yapılması gerekenleri aşağıda takip edin.

1. Microsoft Office için Google Drive eklentisini İNDİRİN

2. Yukarıda verilen bağlantı linkini açtığınızda karşınıza ; Google Drive Hizmet şartları gelecek.

3. Hizmet şartlarını, kabul edip yükleyin. “Kabul Et ve Yükle” butonuna tıklayın. 4. Yüklemiş olduğunuz eklenti, Google Drive de depolanan Office dosyalarınızın kullanımını kolaylaştıracaktır.Microsoft Office ve Google Drive hakkında yazılan makale, 21 Temmuz 2015 tarihinde Google Drive resmi blog’un da yayınlanmış olup, daha fazla bilgi almak istiyorsanız buradan gir…

Adobe Flash Player Yeni Sürümü ile Güvenlik Açıklarını Düzeltti

Resim
Güvenlik açıkları bulunan Adobe Flash Player, 18.0.0.203 ve 18.0.0.209 sürümlerindeki güvenlik açıklarını yaptığı düzenlemeler ile kapatarak güvenirliliği arttırdı. Adobe FlashPlayer 18.0.0.203 sürüm güncellemesi ile birçok açıklarını kapamıştı. Ancak kısa bir süre önce, Mozilla Firefox’un yapılan güncellemeyi yeterli bulmaması üzerine araları açılmış Mozilla Firefox tarayıcıda Adobe Flash Player kullanılmayacağı ile ilgili gerginlik devam ediyordu. 
Bu durumu düzeltmek için kolları sıvayan Adobe, Adobe Flash Player 18.0.0.209 sürümünü tekrar güncelleyerek gerginliği gidermeyi başardı. Adobe Flash Player 18.0.0.209 yeni sürümü ile güvenlik açığı tamamen kapatılmış durumda. 
Adobe Flash tarayıcıda nasıl devre dışı bırakılır başlıklı makalemden sonra Flash Player’i bilgisayarınızdan kaldırdı iseniz ve tekrar kurmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan en son Flash Player sürümünü bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.
Adobe Flash Player İNDİR

Microsoft Windows 10 için Temiz bir Kurulum Yapma

Resim
29 Temmuz 2015 tarihinde kurulumu gerçekleşecek olan Windows 10 için Microsoft’un yaptığı açıklamada temiz bir kurulum için acele edilmemesi sabırla beklenilmesi gerektiği ifade ediliyor. 29.07.2015 tarihinde Ücretsiz dağıtımı yapılacak olan, Windows 10 kurulumunu yapacakların acele etmemesinin arkasındaki gerçeği ise Windows 10 aktivasyon bağlantısının kaybedilme riski olarak belirtiyor. 
Windows’un erken sürümleri olarak bilinen Insider Windows 10 için yalnızca Windows Update ile güncellemelere izin veriyor. Temiz bir kurulum için acele etmeden sabırla beklemeli ve Microsoft Windows 10 Update güncellemesini bilgisayarınıza yükleyerek kurulum aşamalarını bitirmelisiniz. 
Microsoft Windows 10 Update güncellemenizi kurduktan sonra, Windows işletim sisteminizde daha önceki işletim sistemleri gibi artık disk’inizi silmenize, yeniden oluşturmanıza ve biçimleme yaparak temiz bir kurulum yapmanıza gerek kalmıyor. 
Windows, Ayarlar → Güncelleştirme ve kurtarma → Sıfırla, seçeneğini takip edip…

Adobe Flash Tarayıcıda Nasıl Devre dışı Bırakılır

Resim
Web tarayıcı eklentilerinden biri olan Adobe Flash’ın yazılım hatası yüzünden çerezler yardımı ile bilgisayar korsanları tarafından kullanıldığı söylentileri üzerine bazı tarayıcılardan kaldırılıyor. Adobe Flash ile ilgili çıkan haberlerden sizde rahatsız oluyor ve bu eklentiyi kaldırmayı düşünenlerden biri iseniz Adobe Flash eklentisini tarayıcınızdan nasıl kaldırılacağı hakkındaki makaleyi okuyarak Adobe Flash eklentisini tarayıcınızdan kaldırabilirsiniz. Ancak, Adobe Flash birçok medya aracını çalıştıran bir uygulama olduğunu, 18. sürüm güncellemesi ile bu açığın giderildiğinin açıklandığını hatırlatmak isterim. Adobe Flash sürümünden rahatsızsanız Adobe Flash’ın nasıl kaldırılacağını aşağıda takip edebilirsiniz.
Chrome tarayıcıdan Adobe Flash kaldırma :Chrome tarayıcınızda yeni bir sekme açın “ chrome://plugins/ “ bağlantısını tarayıcı penceresine yapıştırın. Eklentiler ismi ile açılan sayfada, Adobe Flash Player - Sürüm: 18.0.0.209 ismini bularak alt kısımdaki Devre dışı bırak lin…

Plüton Cüce Gezegenini Bugün Yakından Görün

Resim
1930 yılında keşfedilen ve cüce gezegen olarak adlandırılan Plüton’un, Nasa tarafından 9 yıl önce uzaya gönderdiği New Horizons uzay aracının çok yakın mesafeye ulaşması sonucu görülebilecek. Plüton cüce gezegeninin yıl dönemi nedeni ile Chrome tarayıcınızı ilk defa açtığınızda Google’un Doodle ile karşılaşmışsınızdır. Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi Plüton gezegeninin yüzeyine yapacağı bugüne kadarki en yakın uçuşunu gerçekleştirecek. Güneş sisteminin dışında bulunan Plüton’un yörüngesine giren New Horizons uzay aracı 12 bin 500 kilometre uzaklıktan çekimlerin yapılacağını açıklıyor. 19 Ocak 2006 tarihinde Florida'daki Cape Canaveral uzay üssünden saatte 58 bin 536 kilometre hızla Hubble Uzay Teleskobu ile görüntüler çekilmiş. Güneş sisteminin cüce gezeni olarak bilinen Plüton hakkında henüz çok fazla bilgi mevcut değil. ( Wiki :Plüton )

New Horizons’un en yakın mesafeye ulaşarak gezegenin resimlerini çekecek. Çekilen bu resimler gezegenin bugüne kadar çekilen ilk net resimleri …

Google Arama Sonuçlarında Arama Kutusunu Gösterme

Resim
Google arama sonuçlarında web sitenize bağlantılı Arama kutusu oluşturarak kullanıcıların makalenize daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda verilen kodları site şablon kodlarına ekleyerek arama sonuçlarında görülecek olan arama kutusunda yapılan sorgulama sonucunda okuyucu kitleniz içeriklere hızla bir şekilde ulaşabilecek. Google arama sonuçlarında, Arama kutusunun nasıl bir şey olduğunu mu merak ediyorsunuz? Aşağıda görülen resimde Google arama sonuçları ve Arama kutusu dikdörtgen çerçeve içinde belirtilmiştir. 
Web siteniz için, Google’un arama sonuçlarında Arama kutusu gibi bir eklentiye sizde sahip olabilmeniz için aşağıda anlatılanları adım adım takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz.
Google arama sonuçları, Arama kutusunun görülmesi için uygulamalar:1. Google Arama kutusunun görülmesi için öncelikle, Web sitenize Google Özel Arama gadget’ini eklemeniz gerekir.
2. Wordpress siteleri için de aynı kurulumu yapabilmeniz için kendinize ait bir sunucunuz olması lazımdır. …

Google Arama Sonuçlarında Sosyal Profillerini Göster

Resim
Google arama sonuçları profil alanında, yapılandırılmış veri biçimleme kullanarak web site sosyal paylaşım profillerinizin görülmesini belirleyebilirsiniz. Facebook, Twitter, Linkedin, Google+, Instagram, YouTube gibi sosyal paylaşım profillerinizi, Google arama sonuçları profil alanında göstermek için sosyal profillerinizin doğrulanması gerekir. 

Belirtiğiniz sosyal profiller, Google Algoritmaları gereği kullanıcıların sorgularına yanıt olarak en uygun olanları gösterilmektedir. Web sitenize yapılandırılmış biçimle eklemek için açık standart olan schema.org ve JSON-LD biçimlendirme format'ı kullanılmaktadır. 
Web sitenize kodları ekleyip yapılandırılmış veri test aracı ile doğruluğu teyit edilip, web sitenizin indekslemesi sonucunda arama sonuçları profil alanında sosyal profiller görülmeye başlar. 
Aşağıda verilen yapılandırılmış veri kodlarını sitenize eklendikten sonra arama sonuçlarında sosyal profillerin görüntüsünü yukarıdaki örnek resim gibi görebilirsiniz. Sosyal profillerin…

Chrome Tarayıcı Facebook Kısa Yol Uygulaması

Resim
Facebook sayfanıza hemen giriş yapmak için tarayıcı arama çubuğuna yazı yazmadan şifre girmeden bir tıklama ile Facebook sitesine giriş nasıl yapılır ile ilgili açıklamalar. Günlük yaşantımızda Facebook sosyal paylaşım sitesini kullanmayan yok gibidir. Facebook sosyal paylaşım sitesine giriş yapıp resim video gibi araçları dostlarınız ile paylaşmak için tarayıcınızdan Facebook sitesini aratıp, açılan sayfada siteye birde şifre girmek gibi uzun süreyi bir tıklama ile kısaltabilirsiniz. Bu kısa süreyi hemen kullanabilmek için aşağıda anlatılan adımları takip ederek uygulamaya hemen başlayın. Tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için, hızlı, sade ve güvenli Google Chrome tarayıcı kullanmanızı öneririm.

1. Google Chrome tarayıcı 32 bit işletim sistemi için buradan indirip kurabilirsiniz.

2. Chrome tarayıcınızı kurduktan sonra, devamlı şifre girmemek için bir kez tarayıcınızı yapılandırmanız gerekir. Şifre ayarlarını yapılandırmak için ; Sağ üst araç çubuğunda bulunan, 3 yatay çizgili yaprak şek…

Microsoft Windows 10 Duvar Kağıdı Nasıl Tasarlandı

Resim
Microsoft Windows, 29 Temmuz 2015 tarihinde lisanslı kullanıcılarına bir yıllık ücretsiz vereceği Windows 10 işletim siteminin Duvar kağıdı ile ilgili yaptığı çalışma ve testlerini hiç merak ettiniz mi? Altı üstü bir resim değil mi şeklinde düşünebilirsiniz. Ancak, tasarımına büyük paralar ödeyerek günlerce üzerinde çalışmalar yaptığı Microsoft’un Windows 10 duvar kağının hazırlanma sürecindeki aşamaları aşağıda verilen video’yu izlediğiniz de çok daha net anlayabileceksiniz. 

Büyük emek harcanarak hazırlanan Microsoft’un Windows 10 duvar kağıdı 29 Temmuz 2015 tarihin de son rutujları bitmiş olarak karşımıza çıkacak. Windows 10 işletim sistemi için sarf edilen bu kadar çaba,Microsoft’un Windows 10 için ne kadar önemli olduğunun açıkça bir ifadesidir.  Microsoft Windows 10, masa üstünü grafik tasarımcıları hazırlamıyor. Çalışma alanında ünlü art direktör ve fotoğraf sanatçısı Bradley G Munkowitz tasarlıyor. Bradley G Munkowitz 3 günlük çalışma sonucunda Windows'u logosunu ışık, gölge…

Google Adsense Reklam’ı için Gadget Kod Ekleme Açıklamaları

Resim
Google Adsense reklamları için, 1. aşamada reklam kodu onayı alındığında Web sitenize Adsense kod’unun yerleştirilmesi için ilgili açıklamalar. Birçok blog ve web site kullanıcılarının kafasını karıştıran Google Adsense reklam kodu yerleşiminin nasıl yapılacağı, kaç adet Adsense kodu ekleneceği, Adsense kodunun blog veya siteye eklendikten sonra neden Adsense kullanım paneline giriş hatası alındığı ve Adsense reklamlarının henüz onaylanmadığı gibi mesajın açıklamalarını aşağıda adım adım takip edebilirsiniz.

#Adsense, Google’un en değerli kuruluşlarından biridir. Ancak Google’un faaliyetleri ile Adsense faaliyetlerinin birlikte çalıştığını düşünmek en büyük hata olacaktır. Adsense kazançları için web sitelerini Google’un arama bootları değil, Adsense’nin denetim bootları test ederler. Web sitelerinde reklam verenler için yayınlanacak reklamlar için, toplanan veriler Adsense’nin onay verip vermemesinde büyük etkendir. Diğer bir anlatım ile bu durum #ticari arz ve talep’i oluşturmaktadır…

Notepad V6.7.9 Metin Editörü İndir

Resim
Bilgisayar, Windows işletim sisteminizde Web sitenize ekleyeceğiniz kodları düzenlemek, değiştirmek için çalışma yapabileceğiniz Notepad++ V6.7.9, metin editör programı. Notepad, metin editörü birçok kodlama çeşitlerini bünyesinde barındırdığından kodların düzgün söz dizimi içinde olmasını sağlayan bir metin editörüdür. Blogger veya Wordpress sitenizde kullanmış olduğunuz birçok özel kodları biçimleyerek dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Notepad++ proğramı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Notepad birçok proğramlama dillerini destekler ve ücretsizdir.

Notepad++ programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümünüzü güncelleyin.

Blogger şablon kodlarına ve HTML/JavaScript gadget’inize ekleyeceğiniz kodları, önce Notepad++ metin editörüne yapıştırıp, ilgili düzenlemele…

Blogger Özel Tasarım Johny Jijay Film Galeri Şablonu

Resim
Blogger, özel tasarım duyarlı, kırmızı ve siyah renk tonlaması ile oluşturmuş, başlık kısmında yazı linki, tarih, yorum sayısı ve filim açıklama yazısını gösteren 5 ad. slider, açılır kategori menü çubuklu, Johny Jijay isimli Film galeri şablonu. Blogger özel tasarım Johny Jijay film şablon slider’ın hemen alt kısmında yayımlanmış soldan sağa 5 ad. film üst kısımda 5 ad. film de alt kısımda olmak üzere toplam 10 ad. film gösterebiliyor. Maus ile film üzerine gelindiğinde film gizlenerek yerini film başlık ismi, tarih, film kategorisi ve filmin kısa bir açıklaması bulunuyor. Filmlerin hemen altında farklı filmleri görebileceğiniz sayfa navigasyon ile desteklenmiş.
Demo 
Şablon gövdesindeki yazı bölümünün görünümü.


Blogger özel tasarım Johny Jijay film şablonunun, alt footer bölümü, 5 ad. sütundan oluşmakta olup, en alt kısımda tasarımcının telif ve lisans koşullarını taşıyan bağlantı linkleri bulunmaktadır. Özel tasarım Blogger şablonları kullandığınızda alt footer bölümündeki bağlantılar…

Chrome Sesli Arama İle Yazı Yazmadan İstediğinizi Aratın

Resim
Google Chrome tarayıcı, Sesli arama özelliğini kullanarak klavyenizde yazı yazmadan Filim, Dizi, Belgesel, Moda, Müzik, günün spot haberlerine sesli arama yaparak tarayıcınızdan ulaşın. Google’un, Voice Search Chrome tarayıcı sesli arama özelliği her arama yaptığımızda gözümüzün önünde durur. Ancak Voice Search sesli arama özelliğini kullanmaz veya belli bir yaş ortalamasından sonra bilgisayar kullanmaya çalışan insanlara yardımcı olması açısından öneride dahi bulunmayız. Bu yazıyı yaşadığım gerçek bir olay ile bağdaştırarak ne kadar önemli ve değerli olduğunu sizlere aktarmak isterim.

Kısa bir süre önce kışlıktan, kiralık olarak tuttuğum yazlığa taşındım. Yazlıkta birçok komşum 65 yaş ortalamasında. Bilgisayar kullanmasını bilmiyor. Onlara bilgisayar kullanması öğretiyor ne yapmaları gerektiğini teorik ve pratik yaşatarak hayata daha fazla bağlantılı olmalarını sağlıyor. Bu çalışmalar arasında, dostlarım benden bilgisayarlarına gazete, belgesel günlük haberleri takip edebilmeleri için…

Sekmeli Widged Nedir? Neden Sekmeli Widget Kullanılır?

Resim
Web sitelerinde sol ve sağ kenar çubuğu sidebar sütun alanında görülen, Popüler yazılar, Kategoriler, Blog Arşivi, Gadget - Widged eklentilerine kısaca Sekmeli Widged ( Tabbed Widged ) ismi veriyoruz. Sekmeli widged web site ve blog’larda neden kullanılır? Sekmeli widged Popüler yazılar, Kategoriler, Blog Arşivi, gibi önemli gadget eklentilerinin sidebar sütun alanında çok fazla yer kaplamasını önleyen tek bir menü ismine tıklayarak açılarak gadget uzantılarını göstermesinden dolayı web sitelerinde yer kazanma amaçlı kullanılır.

Web sitenizde sekmeli widged kullanmadığınızda Popüler yazılar, Kategoriler, Blog Arşivi, gibi eklediğiniz gadgetler aşağıya doğru uzun bir alan oluşturur. Oluşan bu uzun alandan yararlanmak için, Html ve Css kodları ekleyerek 3 ad. isimlerden oluşan yan yana sıralı isimlere tıkladığınızda açılır hale gelen bir görüntü verip alanı boşaltarak sütunu kısaltabiliriz. Bu sayede yer kaplamayan boşalan bu alanlara daha farklı eklentiler ekleyerek değerlendirilebili…

Internet Download Manager Try v6.23-Ücretsiz Türkçe İndir

Resim
Internet Download Manager v6.23, Internet Explorer 11, Mozilla Firefox, Google Chrome, farklı tarayıcılar ve Windows 10 ile uyumlu geliştirilmiş Try ücretsiz sürümü. Internet Download Manager programı video, filim, program indirme yazılımı olup, Google’un Chrome tarayıcı için önerdiği yazılımlar arasında yer almaktadır. Internet Download Manager (IDM) programının 5 kat hızlı indirme özelliğini bilmeyen yok gibidir. internet bağlantı sorunları yaşasanız dahi indirmekte olduğunuz program, video vs. internet bağlantınız düzeldiğinde indirme işlemine kaldığı yerden devam ederek görevi tamamlar.

Birçok farklı indirme seçeneklerini deneyerek telif hakkı içeren programı indirerek kullanmak yerine, Internet Download Manager programını kendi sitesinden Try olarak indirip kullanabilirsiniz.

Internet Download Manager programını indirip bilgisayarınıza kurabilmek için buradan giriş yapın ve Try Internet Download Manager’i bilgisayarınıza indirip kullanın.