Dinamik Blogger Atıf Gadgetinin Yeni Görünümü

Dinamik Blogger Atıf Gadgeti
Blogger, Dinamik Blog Gadget ve Şablon yeniliklerine , Atıf Gadget’ini ana sayfada göstererek bir yeniliği daha gerçekleştirdi. Klasik blog ana sayfa (footer) alt kısımda görmeye alıştığımız Atıf gadget’ini Dinamik blog kullanıcılarının kullanımına sunması oldukca iyi bir gelişme.
Google ürünlerinde gerçekleşen değişimleri izliyorsanız, site görünümleri ( Youtube site güncellemesi ), ( Youtube yorumlarda yapılan değişimler ), ( Google Plus Özel URL kullanımı ), yardım forumlarında site görsel değişimleri gibi, birçok üründe değişime gittiğini farketmiş olmalısınız. Google ürünlerinin hemen hemen hepsinde bu değişim yaşanırken, Blogger ’un da bu değişim içinde tutulması çok mantıklıdır.
Dinamik blog kullanıcılarını unutmayan Blogger Developer , (Geliştiricilerine) bir kez daha teşekkür ediyor yeni gelişmelerin devamını bekliyoruz.
Yeni uygulamaya alınan Atıf Gadget’inin Dinamik Blogger ana sayfa alt kısımda (footer) görüntüsünün resmini aşağıda görüyorsunuz. Yeni atıf gadget'inin canlı örneğini ana sayfada inceleyebilir, bir sonraki yazımda Dinamik Blogger, blog’lar için yapılan yenilikleri takip edebilirsiniz.

Atıf gadget’inin Dinamik Blogger da görünümü
Atıf Gadget’ini yapılandırmak için uygulama

Adsense Makaleleri